Ortahisar Yavuz Selim Stadı’mızın yüzü değişiyorOrtahisar Yavuz Selim Stadı’mızın yüzü değişiyor

1461 Trabzon FK takımımızın maçlarını oynadığı Ortahisar Yavuz Selim Stadı’mızın bazı bölümleri yeniden dizayn ediliyor. Konu hakkında bilgiler veren Başkanımız Celil Hekimoğlu, stadımızda yeni sezon öncesi yenilenme çalışmaları yapıldığını ifade etti. Çalışmaların devam ettiğini de kaydeden Başkanımız Celil Hekimoğlu, hazırlıkların ligin 3.haftasına kadar yetiştirilmeye çalışıldığını belirtti. 

Doğu tribününde bulunan Protokol ve VİP bölümünün Batı tribününde yer alacağını ifade eden Hekimoğlu, “Yeni yapılan batı tribünü yeniden dizayn ediliyor. Girişleri, koltukları ve düzeni ile modern bir yapıya kavuşuyor. Ayrıca sahamızın çimleri de değişiyor. Ekim işlemi yapıldı. Yeni sezona yetiştirilmeye çalışıyor. Hem tribünler hem de zemin yeni sezonda daha iyi olacak” ifadelerini kullandı. 

Yeni sezonda taraftarlarımızı yeniden dizayn edilen Ortahisar Yavuz Selim Stadımıza beklediklerini de kaydeden Başkanımız Celil Hekimoğlu, “Ayrıca Stadımızın yenilenmesinde emeği olan Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Hayrullah Ozan Çetiner’e de desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.