Hurşit Taşcı 1461 Trabzon FK’mızdaHurşit Taşcı 1461 Trabzon FK’mızda

1461 Trabzon Futbol Kulübümüz, geçtiğimiz yıl Çorumspor ile şampiyonluk yaşayan sol kanat oyuncusu Hurşit Taşcı’yı kadrosuna kattı. Hekimoğlu Döküm Spor Tesislerimizde Başkan Yardımcımız Ali Haydar Baş’ın katılımı ile yapılan imza töreninde tecrübeli oyuncu, kendisini 2 yıllığına kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza attı.

Hurşit ile kadromuzun daha da güçlendiğini ifade eden Başkan Yardımcımız Ali Haydar Baş, “Bu sene şampiyonluk istiyoruz. Transferlerimizi de bu doğrultuda yaptık. Hurşit’in gelmesi ile birlikte kadromuz daha da güçlendi. Tecrübeli ve şampiyonluk yaşamış bir oyuncu. Bize katkısı çok fazla olacaktır” dedi.

Yeni transferimiz Hurşit Taşcı ise, “1461 Trabzon FK’ya şampiyonluk yaşamaya geldim. Forma giymek için sabırsızlanıyorum. Gerçekten çok kaliteli bir kadro var. Şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu düşünüyorum. İnşallah ben de şampiyonluk yolunda takımıma katkı sağlamak için mücadele edeceğim” ifadelerini kullandı. 

İmza töreni sonrası Başkanımız Celil Hekimoğlu, Başkan Yardımcımız Ali Haydar Baş, Başkan Yardımcımız Yusuf Haldızoğlu Genel Sekreterimiz Mehmet Alemdağ, Yönetim Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Akın Çelik, Yönetim Kurulu Üyemiz Emre Koç ve sportif direktörümüz Onur Çebi, kulübümüze transfer olan Hurşit Taşcı’ya başarı dileklerinde bulundu.