Uğur Can ile 2 yıllık sözleşme imzaladıkUğur Can ile 2 yıllık sözleşme imzaladık

2023-2024 sezonu öncesi kadrosunu güçlendirmeye devam eden 1461 Trabzon Futbol Kulübümüz son olarak serbest statüde bulunan hücum oyuncusu Uğur Can ile sözleşme imzaladı. Hekimoğlu Döküm Spor Tesislerimizde yapılan ve Yönetim Kurulu Üyemiz Yusuf Haldızoğlu’nun katılımı ile yapılan imza töreninde 27 yaşındaki başarılı oyuncu kendisini 2 yıllığına kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreni sonrası açıklama yapan Yönetim Kurulu Üyemiz Yusuf Haldızoğlu, “Uğur Can bildiğimiz bir oyuncu. Bizim ligin başarılı oyuncuları arasında yer alıyor. Bu sene güçlü ve şampiyonluğu hedefleyen bir 1461 Trabzon FK takımı olacak. Bu doğrultuda transferlerimizi yapıyoruz. Kulübümüz bünyesine kaliteli isimleri katmaya devam edeceğiz” dedi.

1461 Trabzon FK’ya başarılı olmaya geldiğini ifade eden Uğur Can ise, “Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Şampiyonluk kadrosu kurulduğunu öğrendiğimde heyecanlandım ve hiç düşünmeden gelip imza attım. İnşallah sezon sonunda hep birlikte şampiyonluğu yaşayacağız” ifadelerini kullandı.

İmza töreni sonrası Başkanımız Celil Hekimoğlu, Başkanvekilimiz Suat Hekimoğlu, Nihat Hekimoğlu, Yöneticimiz Yusuf Haldızoğlu ve sportif direktörümüz Onur Çebi, kulübümüzle sözleşme imzalayan futbolcumuz Uğur Can’a başarı dileklerinde bulundu.