Kerem Baykuş yeniden 1461 Trabzon FK’daKerem Baykuş yeniden 1461 Trabzon FK’da


Kulübümüz, geçen sezon kiralık olarak takımımızda forma giyen Kerem Baykuş’u, Trabzonspor Kulübü’nden 1 yıl daha kiraladı. Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Turhal’ın katılımı ile tesislerimizde yapılan imza töreninde, 22 yaşındaki başarılı futbolcu kendisini 1 yıllığına daha kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreni sonrası konuşan Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Turhal, “Kerem’in yetenekli ve kaliteli bir oyuncu olduğunu biliyoruz. Geçtiğimiz yıl çok fazla forma şansı bulamadı ama forma giydiği karşılaşmalarda başarılı bir oyun sergiledi. Bu sezon kendisinden beklentimiz fazla. Hayırlı olsun” dedi.

Başarılı orta saha futbolcumuz Kerem Baykuş ise, “Yeniden 1461 Trabzon FK’da olduğum için mutluyum. Başkanımız Celil Hekimoğlu ve hocamız Mehmet Ak’ın isteği ile projeleri konuştuk. Bu kulübe yeniden dönmek benim için en doğru karar oldu. Potansiyelime henüz ulaşamadığımın farkındayım. Fakat bu sezon gerçek Kerem’i gösterip, Trabzonspor’a güçlü bir şekilde dönmek istiyorum” ifadelerini kullandı.