Galatasaray’ın 2 genç yıldızını kadromuza kattıkGalatasaray’ın 2 genç yıldızını kadromuza kattık

Kulübümüz, Süper Lig ekibi Galatasaray’ın 2 genç yıldızı Selman Faruk Dibek ve Atalay Yıldırım’ı kadrosuna kattı. Kulübümüzde yapılan ve Başkan Yardımcımız Ali Haydar Baş’ın katılımı ile yapılan imza töreninde; 20 yaşındaki forvet oyuncusu Atalay Yıldırım ve 19 yaşındaki kanat oyuncusu Selman Faruk Dibek, kendilerini 3’er yıllığına kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza attılar.

İmza töreninde konuşan Başkan Yardımcımız Ali Haydar Baş, her iki oyuncuyu da kadrolarına katmaktan mutlu olduğunu ifade ederek, “İki oyuncuyu da bonservisi ile transfer ettik. Kalitelerine ve yeteneklerine güveniyoruz. İnşallah burada çok başarılı olacaklar ve kendilerini ilerleyen yıllarda üst liglerde izleyeceğiz” dedi.

Yeni transferimiz Atalay Yıldırım ise, “Buraya geldiğim için mutluyum. 2.Lig’de kiralık oynadığım için ligi biliyorum. Yabancılık çekmeyeceğim” ifadelerini kullandı.  Bir diğer transferimiz Selman Faruk Dibek de, “1461 Trabzon FK’ya kendimi göstermek için geldim. Liglerin başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum” şeklinde konuştu.