Kulübümüz ‘Karadeniz Futbol Şenliği’ turnuvası düzenlediKulübümüz ‘Karadeniz Futbol Şenliği’ turnuvası düzenledi

1461 Trabzon Futbol Kulübümüzün ev sahipliğinde, Hekimoğlu Döküm Spor Tesislerimizde ‘Karadeniz Futbol Şenliği’ düzenlendi. Turnuvaya 1461 Trabzon FK, Trabzonspor, Giresunspor, Çaykur Rizespor, Ofspor, Gümüşhanespor, Ordu Kayaspor ve Samsun Kurupelitspor Kulüplerinin U10 takımları olmak üzere 8 takım katıldı. Zevkli ve çekişmeli müsabakalara sahne olan turnuva sonunda dereceye giren futbol kulüplerine kupaları ve katılım belgeleri verildi. Turnuvanın şampiyonu Ofspor olurken, 2. Samsun Kurupelitspor, 3. Çaykur Rizespor ve 1461 Trabzon FK da 4.lüğü elde etti.

1461 Trabzon Futbol Kulübü Başkanımız Celil Hekimoğlu, ödül töreni öncesi yaptığı konuşmada, güzel bir turnuva olduğunu ifade ederek, “Buraya gelen herkese teşekkür ediyoruz. Keyifli ve katılımı iyi oldu. Önemli olan kazanmak ve kaybetmek değil. Bu tür turnuvaları daha geniş katılımlarla her yıl devam ettirmek istiyoruz. Katılan tüm takımları tebrik ediyorum” dedi.

Turnuvanın son bölümünde ise 4.olan 1461 Trabzon FK U10 takımına ödülünü Yönetim Kurulu Üyemiz Emre Koç takdim etti. 3.olan Çaykur Rizespor’a ise ödülünü Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hasan Ustaömeroğlu ve Mehmet Köroğlu takdim etti. Turnuvayı 2.bitiren Samsun Kurupelitspor’a kupasını Başkan Yardımcımız Ali Haydar Baş ve Hüseyin Canım takdim ederken, turnuvayı şampiyon bitiren Ofspor’a ise şampiyonluk kupasını 1461 Trabzon FK Kulüp Başkanımız Celil Hekimoğlu verdi.