Bahadır Erol yuvaya döndüBahadır Erol yuvaya döndü

1461 Trabzon Futbol Kulübümüz 2019-2021 yılları arasında kulübümüzde forma giyen, bir önceki sezon Bodrumspor’a transfer olan ve şampiyonluk yaşayan Bahadır Erol’u yeniden kadrosuna kattı. Kulübümüz, devre arası İskenderunspor’dan kiralık olarak kadrosuna kattığı başarılı sol bek oyuncusunun bonservisini de aldı. Hekimoğlu Döküm Spor Tesislerimizde yapılan ve yeni yöneticimiz Hakan Civelek’in katılımı ile yapılan imza töreninde Bahadır, kendisini 3 yıllığına kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan yeni yöneticimiz Hakan Civelek, bu sezon hedefe oynayan bir kadro kurmak istediklerini ifade ederek, “İlk transferimizi Bahadır Erol’u alarak yaptık. Bu yıl şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuracağız. Bu doğrultuda transferlerimiz devam edecek” dedi. Yeniden yuvasına döndüğü için mutlu olduğunu kaydeden Bahadır Erol ise, “Buraya şampiyonluk yaşamaya geldim. Burası benim yuvam. Sezon sonu hep birlikte mutlu sona inşallah ulaşacağız. Bende elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım” ifadelerini kullandı.

İmza töreni sonrası Başkanımız Celil Hekimoğlu, Başkan Yardımcımız Ali Haydar Baş, Başkan Yardımcımız Akın Çelebi, yöneticimiz Akın Çelik, yeni yöneticimiz Hakan Civelek ve sportif direktörümüz Onur Çebi, imza atan Bahadır Erol’a başarı dileklerinde bulundu.