Ümit Bayraktar ve Ali Emre Ustaalioğlu profesyonel sözleşme imzaladılarÜmit Bayraktar ve Ali Emre Ustaalioğlu profesyonel sözleşme imzaladılar

Kulübümüzün altyapısından yetişen Ümit Bayraktar ve Ali Emre Ustaalioğlu, Genel Sekreterimiz Mehmet Alemdağ’ın katıldığı imza töreninde profesyonel sözleşme imzaladılar. Hem 20 yaşındaki savunma oyuncumuz Ümit Bayraktar hem de 19 yaşındaki forvet oyuncumuz  Ali Emre Ustaalioğlu, kendilerini 5 yıllığına kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza attılar. 

İmza töreninde konuşan Genel Sekreterimiz Mehmet Alemdağ, “Hem Ümit hem de Ali Emre, altyapımızın yetenekli oyuncularıydı. Kendilerini sezon başında A takımımıza kattık. Şimdi de profesyonel sözleşme imzaladılar. İnşallah hem takımımıza hem de Türk futboluna uzun yıllar hizmet edeceklerdir” dedi.

Profesyonel sözleşme imzaladığı için mutlu olduğunu kaydeden futbolcumuz Ümit Bayraktar, “Hedeflerimin ilk adımını gerçekleştirdim. İnşallah takımımızın başarısı için elimden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı. Ali Emre Ustaalioğlu ise, mutlu olduğunu kaydederken, “Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim” şeklinde konuştu.