Oyuncularımız gerekeni yaptıOyuncularımız gerekeni yaptı

Teknik Direktörümüz Ulaş Ulusan, takımımızda görev yaptığı 5 karşılaşmayı ve devre arası programı ile ilgili medya merkezimize açıklamalarda bulundu. Göreve geldikten sonra; kaliteli, genç ve dinamik bir takıma sahip olduklarını söylediğini ifade eden Ulusan, “5 karşılaşmaya çıktık. Bu maçlarda da bu söylemimin ne kadar doğru olduğunu bir kez daha gördük. 4 galibiyet 1 beraberlik elde ettik. 5’te 5 de olabilirdi ama geçmişe takılı kalmamamız lazım” dedi.

27 Aralık Salı günü Hekimoğlu Döküm Spor Tesisleri’nde toplanacaklarını ve devre arası kampını burada gerçekleştireceklerini de kaydeden Ulusan, “Böylesine güzel bir tesisimiz var. Kulübümüz tesisleşme ve yönetilme açısından üst ligleri hak ediyor. Tesisimizde her türlü imkanımız var. O nedenle devre arası kampımızı burada gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Ligin ikinci yarısı için şuanda bir şey söylemenin erken olduğunu da kaydeden Ulusan şu ifadeleri kullandı: “Bir çok takımda transferlerle birlikte sirkülasyon olacaktır. Belki bizim takımımızda da takımın ana yapısına dokunmadan birkaç transfer olabilir. Ama bizim elimizdeki oyuncu grubu gerçekten çok karakterli. Şuanki düşüncemiz iyi bir ilk yarı hazırlık dönemi geçirip, ikinci yarıya tam hazır girmek. İnşallah sezon sonu da ligi güzel bir yerde bitiririz”