Geleceğin yıldızlarını yetiştiriyoruzGeleceğin yıldızlarını yetiştiriyoruz


1461 Trabzon FK Futbol Okulu, bugün antrenörlerimiz nezaretinde yapılan ilk antrenman ile çalışmalarına başladı. Hekimoğlu Döküm Futbol Tesisleri’mizde faaliyete başlayan futbol okulumuza ilk gün 86 sporcu katıldı.

Kulüp Futbol Şube Sorumlumuz Semih Hekimoğlu, Geleceğin yıldızlarının artık 1461 Trabzon FK Futbol Okulu’ndan yetişeceğini ifade ederek, “Amacımız buradan yetişecek olan oyuncularımızı Trabzon ve Türk futboluna kazandırmak. İlk gün çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Yaklaşık 86 sporcumuz katıldı. Kayıtlarımız devam ediyor. Bu futbol okulu sürekliliği olan bir okul halinde devam edecek” dedi.

Profesyonel anlamda bir Futbol Okulu projelerinin olduğunu da kaydeden Hekimoğlu, “Başlattığımız Futbol Okulu’nda futbolun yanı sıra, sosyal aktiviteler ve eğitimler de olacak. Kısaca bir futbolcuya başarıya giden yolda yapması gerekenleri en ince ayrıntısına kadar burada öğreteceğiz. Zaten tesislerimizde buna çok müsait. Her imkanı sporcularımıza sağlayabiliyoruz. İlk gün olmasına rağmen iyi bir katılım oldu. Bu sayımız artacaktır” ifadelerini kullandı.